۳۱ شهریور ۱۳۹۹
شهریور ۳۱, ۱۳۹۹

جراحی بینی طبیعی

شهریور ۳۱, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی یکی از انواع جراحی های زیبایی می باشد که بعد از آن فرم بینی به شکل طبیعی که نه تنها در میان خانم ها بلکه در میان آقایان نیز از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است شکل داده شده و این امر موجب می شود تا زیبایی ظاهر آن ها به طبیعی ترین حالت ممکن و بدون تغییرات افراطی دوچندان گردد. ( جراحی زیبایی بینی )

بینی به دلیل ویژگی های ظاهری اش که در مرکز صورت قرار گرفته و دارای برجستگی است نه تنها بر روی زیبایی کل صورت بلکه بر روی زیبایی تک تک اجزای آن تاثیر می گذارد. وجود کوچک ترین نقص در بینی سریعاً به چشم آمده، موجب نازیبایی فرد و نهایتاً موجب کاهش اعتماد به نفس بسیاری از افراد می شود.

افراد زیادی به دلیل ترس از مواردی همچون سربالا شدن زیاد بینی و به طور کلی تغییرات افراطی از انجام جراحی بینی خودداری کرده و ترجیح می دهند با ناراحتی ناشی از مشکلات ظاهری موجود در بینی خود به زندگی ادامه دهند.

نگرانی این افراد کاملاً بیجاست زیرا همانطور که در فوق گفتیم با جراحی بینی به فرم طبیعی می توانند تمامی مشکلات ظاهری بینی خود را به طبیعی ترین شکل ممکن و بدون غیرطبیعی شدن بینی برطرف کرده و به زیباتر شدن خود کمک نمایند.

ویژگی های بینی طبیعی چیست؟

از جمله بارزترین ویژگی های بینی طبیعی عبارتنداز:

نداشتن قوز بر روی پل بینی

سربالا نشدن بینی ؛ زاویه حدوداً ۹۰ تا ۹۵ درجه بین لب بالا و بینی برای آقایان و زاویه ۹۰ تا ۱۰۵ درجه برای خانم ها

نکته قابل توجه در رابطه با جراحی بینی طبیعی این است که بهتر است هنگام جراحی بینی به این فرم، قسمت هایی از بینی که مشکلی ندارد را دست نزد و تغییر نداد تا به عنوان ویژگی منحصر به فرد بینی بیمار به همان صورت و به قوت خود باقی بماند.

عمل بینی در چه صورتی موفقیت آمیز خواهد بود؟

برای انجام جراحی بینی به بهترین نحو ممکن لازم است تا موارد ذیل به خوبی رعایت شود:

انتخاب جراح بینی : موفقیت آمیز بودن نتیجه جراحـی بینی طبیعی تا حد بسیار زیادی به میزان تبحر و مهارت جراح در عمل بینی به این فرم بستگی دارد. از همین رو با صرف دقت لازم و کافی بهترین جراح بینی بابل یا شهری که در آن سکونت دارید را انتخاب نمایید.

طبیعی بودن و تقارن داشتن پره های بینی

کوچک نکردن زیاد سوراخ های بینی

کوچک نکردن بیش از حد سایز بینی

حذف کامل قوز پشت بینی بدون قوس دار شدن آن و غیره.